OTÁZKA:

Proč mám platit za nějaký komerční antivirový program, když můj operační systém už antivirovou ochranu obsahuje?

 

ODPOVĚĎ:

Antivirová ochrana, která je zahrnuta v některých operačních systémech bývá prvním cílem útočníků a proto bývá často prolomena. Tato ochrana s výhradami snad postačí pouze uživatelům, kteří používají svůj počítač převážně k práci s minimálním využitím sítě, či Internetu. Rozhodně se doporučuje chránit počítač kvalitním antivirem, který zajišťuje komplexní ochranu.

 

OTÁZKA:

Jaký antiivirový program doporučujete?

 

ODPOVĚĎ:

Rozhodujícím kritériem při výběru antivirového programu by mělo být jeho hodnocení nezávislou autoritou jíž je například Virus Bulletin.

Naše firma je oficiálním partnerem společnosti ESET, jejíž produkty jsou touto autoritou opakovaně vysoce hodnoceny známkou VB100, která označuje výhradně produkty se 100 % záchytem virových infiltrací. S takovým řešením se pak můžete cítit opravdu bezpečně. Na antivirovém řešení se nevyplatí šetřit.

 

OTÁZKA:

Co dělat, když mi můj počítač hlácí, že je zavirovaný a nabízí mi ke stažení nějaký bezplatný produkt k odstranění infekce?

ODPOVĚĎ:

Především se zamyslet. Jak Váš počítač zjistil, že je napaden? Odkud pochází toto hlášení? Není to náhodou v důsledku návštěvy nějaké webové stránky s úplně jiným obsahem? V takovém případě Vám doporučuji nic nestahovat z neznámého zdroje a pokusit se infekci odstranit v systému integrovaným antivirem. Pokud ten nic nezjistí, můžete využít i online scanneru nějakého renomovaného antivirového producenta. ESET takovou službu vyvinul také a najdete ji po zaregistrování na našich stránkách v sekci "Ke stažení". Je však také možné, že ani tyto kroky nepovedou k odhalení avizovaného viru. To bývá tím, že zpráva je klamavá a stažením řešení od jejího autora naopak svůj počítač zavirujete a on pak může získat přístup k Vašim datům.

 

OTÁZKA:

To, že propagujete antivir od ESETu je jasné. Vyděláváte na tom. Předložte nějaké pádné a jasné argumenty, proč právě ESET.

 

ODPOVĚĎ:

Protože ESETu věříme a nebojíme se s jeho pomocí garantovat kvalitní zabezpečení se všemi důsledky z garance plynoucími.

Firemní argumentaci společnosti ESET najdete v odkazu ZDE

 

OTÁZKA:

Proč chodit ke kováříčkovi, když mohu přímo ke kováři, jinak řečeno, proč si mám pořizovat řešení od vás, když si ho mohu zakoupit i jinde, například přímo od ESETu?.

 

ODPOVĚĎ:

To udělat samozřejmě můžete. U nás však získáte výhodu servisu, garance spolehlivosti, nadstandardních služeb a v mnoha případech i slevy z koncové ceny produktu.

Mnohem více informací a také přístup do neveřejné části webu získáte po přihlášení. Pokud ještě nejste registrováni, nejprve se zaregistrujte, případně nás stačí kontaktovat  a položit otázku.

Tagged Under